loga
CZ / ENG

hlavickaTYČINKA KEŠU


Složení: Kešu (40%), rozinky, slunečnicová semínka.Všechny složky pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. kesu
KAKAOVÁ TYČINKA S CHILLI


Složení: Rozinky, mandle, slunečnicová semínka, nepražené kakao (10%), chilli (0,5%).Všechny složky pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.

chilliTYČINKA S KONOPNÝM PROTEINEM

Složení: Rozinky, mandle, slunečnicová semínka, nepražené kakao, konopný protein (20 %) (zelenazeme.cz).Všechny složky pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.Konopný protein
je získáván rozmělněním semínek rostlin cannabis sativa. Je prostý THC ( aktivní složka marihuany), tudíž nemá žádný vliv na lidskou psychiku. Konopí je výborným zdrojem proteinů vysoké biologické kvality, což ocení zejména vegani a rovněž lidé věnující se silovým sportům, kteří potřebují kvalitní výživu na tvorbu svalové hmoty. Konopný protein je v rostlinném světě vyjímečný tím, že obsahuje všech 21 aminokyselin vyskytujících se v přírodě, včetně 8 esenciálních, tedy nezbytných pro tělo. Je bohatý rovněž na vlákninu a obsahuje téměř dokonalou rovnováhu nenasycených mastných kyselin 3, 6 a 9. Z nich např. kyselina linolová a kyselina linolenová jsou nezbytné pro výměnu elektrických impulsů ve tkáních. Kromě toho díky mírně zápornému náboji napomáhají detoxikaci těla tím, že přivádí k povrchu tkáně (pokožka, střeva, plíce, ledviny) škodlivé látky.

konopna


TYČINKA KAKAOVÁ

Složení: Rozinky, mandle, slunečnicové semínko, nepražené kakao.Všechny složky pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.

kakaova


TYČINKA KOKOSOVÁ

Složení: Rozinky, kokos (26%), naklíčená pohanka, para ořechy.Všechny složky pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.

kokoman


TYČINKA JABLEČNÝ ŠTRŮDL

Složení: Rozinky, sušená jablka (20%), slunečnicová semínka, pohanka, skořice.Všechny složky pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.

jablecna


TYČINKA FÍKOVKA

Složení: Fíky (50%), slunečnicová semínka, kokos.Všechny složky pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.

fikovka
paticka


facebook icon fler icon